0533 021 56 77
0533 021 56 77

Sanal Ofis Nasıl Kurulur? Sanal Ofisle Şirket Kurmak

ananoim, limited, şahıs şirket kuruluşu

Sanal Ofis Nasıl Kurulur? Sanal Ofisle Şirket Kurmak

Hayatımızı her anlamda etkisi altına alan dijital teknolojiler, zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldıran yeni bir çalışma ortamı yaratmamıza da yardımcı oluyor. Sanal Ofis olarak adlandırılan bu yeni ortam, şirket kuracaklara, girişimcilere ve freelancer olarak çalışanların ihtiyaçlarına en nitelikli şekilde yanıt verecek maliyet odaklı fırsatlar sunuyor.

Dijital çağın yeni nesil iş yeri anlayışının modern örneklerinden biri olan sanal ofis kavramının tanımlamasını bu şekilde yapabiliriz: Türk Ticaret Kanunu kapsamındaki zorunluluklardan olan firmaların yasal adres gösterme prosedürünü yerine getirmek amacıyla yararlanılan ofis çözümü. Bu doğrultuda şirket kurma süreçlerinde geleneksel yöntemlerden çok daha hesaplı olan sanal ofis, girişimcilere ve şirket sahiplerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Sanal Ofis Kurmak Niçin Avantajlı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sanal ofis, öncelikli olarak maliyet odaklı bir çözüm olarak tanımlanıyor. Bunun yanı sıra, son derece prestijli konumlarda olan sanal ofis lokasyonları, bu hizmetlerden yararlanan girişimcilere ve şirketlere daha prestijli bir imaj katıyor. Aynı şekilde tercih edilen sanal ofis paketleri, kullanıcılarına belirli günlerde ofis kullanımı, toplantı odası kullanımı gibi olanaklar da sağlıyor. Bir diğer doğrultuda iş yoğunluğu ofis dışında geçenler için sekreter hizmeti, telefon yönlendirme ve posta kabul gibi seçenekler de sanal ofis hizmetlerinden yararlanan girişimciler tarafından tercih ediliyor.

 

Sanal ofisle nasıl şirket kurulur?

 

Sanal ofisle nasıl şirket kurulur?

İlk başta sanal ofisle, kurulacak şirketin sahipleri arasında anlaşma yapmalıdır. İstenilen hizmetler, bu hizmetlerin bedeli ve benzeri konularda anlaşmaya varılmalıdır. Yapılan anlaşmadan sonra sanal ofis hizmeti veren firma, adresinin kullanılmasına izin verecek ve süreci başlatacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir